Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 14.08.2021, 08:33
Za taką pokazówkę od kilku spotkań na miejscu trenera paru zawodników bym nie brał do Łęcznej... Niech tuzy futbolu takie jak Sadlok, Yeboah, Mahdioui, Forbes czy Kuveljić pokopią się po czole a w ich miejsce wziąć nawet i z CLJki kogoś... Z całym szacunkiem ale Plewka wrócił, Mehremić ponoć też jest do gry, może wróci Żukow, jest przecież Duda który dobrze wyglądał przed sezonem, Starzyński...

Tej drużynie a raczej paru zawodnikom potrzebny jest strzał w pysk. Posadzić na 2/3 mecze na ławce albo pomijać w kadrze meczowej i albo zaczną zapierdalać albo w zimie podziękują i sami będą chcieli odejść.
Odpowiedz cytując