Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 14.08.2021, 08:09
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Po drugie, zacznijcie traktować w końcu Wisłę jak klub którym jest, naszym sukcesem jest gra w ekstraklasie, nasza ambicja jest utrzymanie I TYLE. Kibice takiego Hutnika czy innego Widzewa potrafiliby się cieszyć z faktu ze ich klub gra w najwyższej klasie rozgrywkowej. I jeśli nie przyjdzie tutaj ktoś z konkretnym sianem to to się nie zmieni. A jak ktoś mi powie "ale co to za kibicowanie beż sukcesów i wymagań" to mogę powiedzieć tylko, żeby szedł oglądać Real albo PSG. Tam są pieniądze, jest poziom, piękna gra, wyniki i sukcesy, bo w Wiśle w ciągu najbliższych paru lat conajmniej (a obawiam się że skończy się na dekadzie) tego nie zobaczy.
Najlepiej dziękujmy piłkarzom, że w ogóle wyszli na boisko. Takie .......enie sprawa, że klubie gra się zaczyna dopiero jak pojawia się realne widmo spadku.
Odpowiedz cytując