Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 14.08.2021, 07:57
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
Może faktycznie niech decydenci zadzwonią do Kiko albo Junco bo ich hiszpański zaciąg to był kosmos przy tym co jest teraz...
Pamiętam, jak na forum ciśnięty był Llonch. Że drewno, że grać do przodu nie umie, że za niski na defensywnego itd. I żegnano go bez żalu. A prawda jest taka, że ten piłkarz był o klasę lepszy nawet od Bashy czy Żukowa. Bo braki w umiejętnościach, nadrabiał potężną determinacja. I czy graliśmy z Legią, czy z innymi wypasaczami kóz, to Llonch trzymał cały środek za mordę.

Tej determinacji w ogóle w zawodnikach dzisiaj nie widać. Nie chcę szukać kozłów ofiarnych, ale jak patrzyłem na wchodzącego na boisko już przy 1:2 Savicia, to miałem wrażenie, że ważniejsze było dobre związanie włosów niż nakręcenie się na walkę o każdy metr boiska.

Swoją drogą - czy którykolwiek z naszych rezerwowych coś w ogóle wniósł pozytywnego wczoraj do gry?
Odpowiedz cytując