Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 14.08.2021, 04:38
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Szot gra jak szrot... Kadra nie powala delikatnie mówiąc. Ogólnie ten wynik to jest mega kompromitacja. Stal to główny kandydat do spadku(nie potrafią grać w piłkę ) i jeśli z kimś takim przegrywamy to można się zastanawiać nad naszym ligowym bytem. Od nowego trenera oczekiwałem przede wszystkim poprawy w tyłach, a tutaj 4 spotkania i 6 straconych goli. Brawo.
Szot nie grał przeceż...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując