|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
|
#126

14.08.2021, 04:38
|
For_FuN_ napisał(a): 
Szot gra jak szrot... Kadra nie powala delikatnie mówiąc. Ogólnie ten wynik to jest mega kompromitacja. Stal to główny kandydat do spadku(nie potrafią grać w piłkę ) i jeśli z kimś takim przegrywamy to można się zastanawiać nad naszym ligowym bytem. Od nowego trenera oczekiwałem przede wszystkim poprawy w tyłach, a tutaj 4 spotkania i 6 straconych goli. Brawo.
|
Szot nie grał przeceż...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|
|