Szot gra jak szrot... Kadra nie powala delikatnie mówiąc. Ogólnie ten wynik to jest mega kompromitacja. Stal to główny kandydat do spadku(nie potrafią grać w piłkę

) i jeśli z kimś takim przegrywamy to można się zastanawiać nad naszym ligowym bytem. Od nowego trenera oczekiwałem przede wszystkim poprawy w tyłach, a tutaj 4 spotkania i 6 straconych goli. Brawo.