Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 14.08.2021, 01:39
Szot gra jak szrot... Kadra nie powala delikatnie mówiąc. Ogólnie ten wynik to jest mega kompromitacja. Stal to główny kandydat do spadku(nie potrafią grać w piłkę ) i jeśli z kimś takim przegrywamy to można się zastanawiać nad naszym ligowym bytem. Od nowego trenera oczekiwałem przede wszystkim poprawy w tyłach, a tutaj 4 spotkania i 6 straconych goli. Brawo.
Odpowiedz cytując