|
Jestem bardzo rozczarowany, strasznie miałka na razie ta nowa drużyna. Niestety może nie być czasu na poprawę. Zdziwię się, jeśli wiosnę zaczniemy z tym trenerem.
Będę miło zaskoczony, jeśli nie spadniemy. Zawodzimy z najłatwiejszymi rywalami, głównymi kandydatami do spadku.
Obrona nie istnieje. W ataku najlepiej podaje napastnik.
I nie jestem pewien, czy szatni dalej dobrze robi Błaszczykowski. To wydaje się mieć zły wpływ na relacje trenera z drużyną i między zawodnikami.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|