Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 14.08.2021, 00:32
Jestem bardzo rozczarowany, strasznie miałka na razie ta nowa drużyna. Niestety może nie być czasu na poprawę. Zdziwię się, jeśli wiosnę zaczniemy z tym trenerem.

Będę miło zaskoczony, jeśli nie spadniemy. Zawodzimy z najłatwiejszymi rywalami, głównymi kandydatami do spadku.

Obrona nie istnieje. W ataku najlepiej podaje napastnik.

I nie jestem pewien, czy szatni dalej dobrze robi Błaszczykowski. To wydaje się mieć zły wpływ na relacje trenera z drużyną i między zawodnikami.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując