Kurz napisał(a):

|
Nie ma zmienników. A przynajmniej nie ma takich, którzy nie byliby po długich kontuzjach.
|
Chyba nie tylko w tym kłopot.
Problem jest w kilku miejscach.
Po pierwsze: taktyka. "Krakowska piłka" z takim szrotem w kadrze to samobójstwo.
Dwa: strona mentalna. Przecież tu nie ma zadnej walki o odbiór piłko, zero doskoku, kolejny rywal ma autostradę przez środek pola.
Trzy: kolejne chybione transfery. Ten El Mahdioui miał być talentem a to zwykły szrot, gościu powinien na Rynku sztuczki z piłką robić albo się przerzucić na plażówkę na Copacabanie.
Moim zdaniem w grudniu wylatuje Gula, na koniec sezonu wylatuje Pasieczny. I chyba warto wreszcie pomyśleć o ludziach, którzy mają pojęcie o polskiej lidze.