Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 13.08.2021, 23:58
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Nie ma zmienników. A przynajmniej nie ma takich, którzy nie byliby po długich kontuzjach.
Chyba nie tylko w tym kłopot.
Problem jest w kilku miejscach.
Po pierwsze: taktyka. "Krakowska piłka" z takim szrotem w kadrze to samobójstwo.
Dwa: strona mentalna. Przecież tu nie ma zadnej walki o odbiór piłko, zero doskoku, kolejny rywal ma autostradę przez środek pola.
Trzy: kolejne chybione transfery. Ten El Mahdioui miał być talentem a to zwykły szrot, gościu powinien na Rynku sztuczki z piłką robić albo się przerzucić na plażówkę na Copacabanie.

Moim zdaniem w grudniu wylatuje Gula, na koniec sezonu wylatuje Pasieczny. I chyba warto wreszcie pomyśleć o ludziach, którzy mają pojęcie o polskiej lidze.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując