|
poczatek sezonu - mile zlego poczatki ....gdyby Starzynski strzelil karnego to dzis bylaby czerwona latarnia- bez zadnych perspektyw , to pokazuje ze przypadek z meczu z lubinem odbil sie niezla czkawka , stracilismy punkty z druzynami z ktorymi bedziemy dzielnie walczyc kolejny rok o utrzymanie , zamiast uciec im na 6 pkt
|