KrzychooR napisał(a):

|
Może faktycznie niech decydenci zadzwonią do Kiko albo Junco bo ich hiszpański zaciąg to był kosmos przy tym co jest teraz...
|
Taki Velez czy Llonch to dziś by siadł jak złoto - zamiast tego mamy ....eczki jak Kuveljic czy ten El'Talent co miał zjadać ligę na śniadanie
