Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 13.08.2021, 22:25
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
Może faktycznie niech decydenci zadzwonią do Kiko albo Junco bo ich hiszpański zaciąg to był kosmos przy tym co jest teraz...

Taki Velez czy Llonch to dziś by siadł jak złoto - zamiast tego mamy ....eczki jak Kuveljic czy ten El'Talent co miał zjadać ligę na śniadanie
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując