Adenalix napisał(a):

|
Trzeba dzisiejszy mecz rozpatrywać przez pryzmat meczu z Rakowem. Przegrali frajersko i zero sportowej złości, zero wyciągnięcia wniosków zarówno przez piłkarzy, jak i sztab. Oczekuję, że w meczu z Łęczną wyjdzie drużyna z charakterem i determinacją, która wybiega zwycięstwo w tym i kolejnych meczach. Dziś mnie wqrwili jak niemal nigdy baletnice jbane.
|
Ja tez tak sobie mowie co mecz i że na pewno już za chwilę, już za momencik...