Jaroo1 napisał(a):

Nie wiem. Być może potrzeba nam jednego pilkarza, który weźmie te wszystkie cioty za pysk i powie, że albo mają grać albo niech spierdalają sobie paznokcie malować w domu z żonami. Bo odnosze wrażenie, że w tej drużynie nie ma żadnego chlopa, który na serio da komuś liścia na otrzeźwienie po przegranym meczu, a sam zajebie glową w szafkę w szatni i ja roz.......i.
Hyballa dobrze chciał ich ustawić to nawet Kuba udowodnił, że klub to dobry przytułek dla legend, które sa nietykalne i nie podlegają ocenie czy to od strony trenerskiej czy sportowej. Tak się nic nie osiągnie bo lizac się po fiutach to można jak jest dobrze, a nie jak jest non stop padaka.
Trzeba czyścić kadrę, wykrzesać z nich agresję i uświadomić, że tu się zapierdala. Ale chyba nikt z pilkarzy ani zarządu tego nie robi i zrobić nie umie.
|
Całkowita racja !!!
To jest przyczyna podstawowa, niby są duże oczekiwania, ale brak ich realizacji nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami, więc jest jak jest i h....