Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 13.08.2021, 21:56
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem. Być może potrzeba nam jednego pilkarza, który weźmie te wszystkie cioty za pysk i powie, że albo mają grać albo niech spierdalają sobie paznokcie malować w domu z żonami. Bo odnosze wrażenie, że w tej drużynie nie ma żadnego chlopa, który na serio da komuś liścia na otrzeźwienie po przegranym meczu, a sam zajebie glową w szafkę w szatni i ja roz.......i.
Hyballa dobrze chciał ich ustawić to nawet Kuba udowodnił, że klub to dobry przytułek dla legend, które sa nietykalne i nie podlegają ocenie czy to od strony trenerskiej czy sportowej. Tak się nic nie osiągnie bo lizac się po fiutach to można jak jest dobrze, a nie jak jest non stop padaka.

Trzeba czyścić kadrę, wykrzesać z nich agresję i uświadomić, że tu się zapierdala. Ale chyba nikt z pilkarzy ani zarządu tego nie robi i zrobić nie umie.
Całkowita racja !!!

To jest przyczyna podstawowa, niby są duże oczekiwania, ale brak ich realizacji nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami, więc jest jak jest i h....
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując