Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 13.08.2021, 20:31
Mowilem to przy Skowronie, Hyballi i teraz mowie to samo przy Guli:

TUTAJ NIE POMOŻE NAWET GUARDIOLA CZY KLOPP

Chuja gramy bo stoczyliśmy się do poziomu klubu z pogranicza 1 ligi i ekstraklasy, na takich zawodników mamy pieniądze i tak będziemy grać, tam jest nasze miejsce.
Odpowiedz cytując