|
Mowilem to przy Skowronie, Hyballi i teraz mowie to samo przy Guli:
TUTAJ NIE POMOŻE NAWET GUARDIOLA CZY KLOPP
Chuja gramy bo stoczyliśmy się do poziomu klubu z pogranicza 1 ligi i ekstraklasy, na takich zawodników mamy pieniądze i tak będziemy grać, tam jest nasze miejsce.
|