Wyświetl pojedynczy post
mightyvenomous
Junior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 13.08.2021, 20:26
To my coś gramy ? Znowu padaka i Granna stojaka. Niech nie zapominają , że w tym roku spadają 3 drużyny a nie jedna jak w ubiegłym.

Niech im Gula puści mecze z Schalke, Parmą, Realem Saragossa ... Niech oglądną o takich legendach Wisły jak Brożek, Żurawski, Głowa czy Sobol. Nie wiem co w ich łbach siedzi ale chyba niewiele. Nadal nie mamy środkowej linii. Jak to jest możliwe, skoro w meczu z Lubinem to jednak środek coś grał.

Brak słów i duża szansa na zepsuty weekend.

Walczyć Wisła! Walczyć!!!!

BTW. Co to za wynalazek komentuje ten mecz ? Były fryzjer, że się tak żelem i fryzurami zajmuje. .. z drugiej strony jaka gra Wisły taki komentarz.
Powód: Literówki
Ostatnio edytowane przez mightyvenomous : 13.08.2021 o godz. 20:31.
TWIERDZA KRAKÓW
Odpowiedz cytując