wolfy napisał(a):

Góra 1 mln. Nie widzę żeby ktoś dał więcej, chyba że nagle jego forma ekploduje i zaliczy 20 punktów w punktacji kanadyjskiej 
To był żart z tą punktacją kanadyjską BTW, Yeboah przecież nikomu nie podaje.
|
Za bańkę bym go nie sprzedawał , lepiej żeby został
