|
Trzeba sobie odpowiedzieć na jedno zaj....ie ważne pytanie: co my chcemy w tym sezonie?
Jak dla mnie:
- bezpieczne utrzymanie
- widoczne efekty pracy trenera
- ogrywamy młodych,na których POTENCJALNIE możemy zarobić (którzy rokują na przyszłość + punktujący na kasę)
- zmniejszamy zadłużenie (nowi sponsorzy, mądre zarządzanie zasobami - akcje promocyjne, poprawa infrastruktury itp.)
W meczach z drużynami grającymi obecnie na poziomie miejsc >10 bezwzględnie spodziewam się 3 punktów.
Ponieważ widziałem poprzedni mecz Stali to IMHO jednak NA TEN MOMENT sezonu zdecydowanie najsłabszy przeciwnik. Oczywiście zepną się na nas na pewno, będą grali na ambicji itp., ale jeśli chcemy sobie spokojnie dryfować w połowie tabeli to musimy wygrać i kropka.
|