Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15056
Stary 12.08.2021, 09:01
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Można jebać Yeboaha za postawę w defensywie ale fakt jest taki, że zaczął się drugi sezon i dalej nie ma w zespole lepszego skrzydłowego.
Na razie mial udział przy trzech bramkach dla Wisły i jednocześnie przy dwóch odpuścił zawodników rywali.

Ale niech błyszczy w ofensywie, niech jakieś Turasy rzuca za niego 2 mln euro.
Odpowiedz cytując