Jagul napisał(a):

|
Można jebać Yeboaha za postawę w defensywie ale fakt jest taki, że zaczął się drugi sezon i dalej nie ma w zespole lepszego skrzydłowego.
|
Na razie mial udział przy trzech bramkach dla Wisły i jednocześnie przy dwóch odpuścił zawodników rywali.
Ale niech błyszczy w ofensywie, niech jakieś Turasy rzuca za niego 2 mln euro.