wolfy napisał(a):

Sugeruję zatrudnienie go u nas jako trenera ds. motywacji. Standardowy karomierz:
1) nie wrócenie do obrony - 15 minut szydery za każde
2) odpuszczenie krycia - wykręcanie sutów
3) jeżeli zawaliłeś gola - dajesz Hybali numer do żony/dziewczyny/kochanki.
Kary kumulują się.
Przy takim karomierzu Kuvejlić sam błagałby o rozwiązanie kontraktu.
|
Zastanawiałeś się nad tym ile wytrzymywałby Yeboah, gdyby musiał wracać do obrony

?