Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tiririri
Junior Member
Od: 06.2016
Skąd: Ruczaj
Offline
#
15048
11.08.2021, 18:37
Taka ciekawostka. Nasz były zawodnik i mistrz Polski juniorów z 2014 roku - Dawid Kamiński, nowym graczem występującego w okręgówce Borku Kraków.
https://m.facebook.com/story.php?sto...05603011758735
Ostatnio edytowane przez tiririri : 11.08.2021 o godz. 18:49.
tiririri
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tiririri
Znajdź inne posty napisane przez tiririri