|
mnie dalej boli to frajerstwo jak rok temu z Piastem, teraz dwa mecze ze spadkowiczami i 6 pkt, nie bedzie dla mnie zadnego wytlumaczenia
i nie piszcie, ze taka jest pilka bo my przodujemy w takich frajerskich meczach, kiedy my w 10 cos ugralismy?
dla nas czerwona kartka to koniec meczu i czekanie na najnizszy wymiar kary
|