Hermond napisał(a):

Moim zdaniem puchary są obiektywną oceną. Raków jak narazie nie potrafi ograć amatorów.
No i też nikt poważny nie zgłasza się do Rakowa po tych Kunów, Niewulisów, Arseniciów, Rundiciów, Poletanoviciów i całej zgrai przypadkowych piłkarzy.
Mają dobrego trenera i są zgrani ale to przeciętni zawodnicy nawet jak na Polską ligę.
|
Czy mówimy tutaj o sporcie indywidualnym czy drużynowym?
Przecież to bez sensu. Jeśli zawodnik wypełnia zadania trenera, idealnie wpasowuje się w druzyne, to dlaczego oceniać go niżej niż świetnie wyszkolonego technicznie zawodnika który jest jeźdźcem bez głowy albo o taktyce nie ma zielonego pojęcia?
Jego wartością są punkty/pieniądze jakie daje klubowi jego gra i wkład w zespół.
Życzyłbym sobie mieć taką "słaba" kadrę jak Papszun. Póki co mamy na papierze może i dobrych zawodników, ale zupełnie nie współgrających ze sobą. Może za 6-12 miesięcy powstanie z tego drużyna, o ile nie będzie u nas kolejnej rewolucji i o ile selekcja z lata 2021 była dobra.