Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 09.08.2021, 13:45
Za Skowronka grał to samo co teraz i się wyróżniał przyśpieszeniem. Za Hyballi po cięższych treningach może i więcej biegał ale nie miał gazicha, bo był przetrenowany. To typowy szybkościowiec. Z całym bagażem plusów i minusów typowego sprintera. Dobry w grze do przodu z przerośniętym ego olewający grę w tyłach. Wypisz wymaluj Emmanuel Sarki przez którego Franz 'schodził na zawał' swojego czasu.

Z tymże Yeboah jest lepszy technicznie i zdecydowanie bardziej samolubny.
Odpowiedz cytując