Hermond napisał(a):

Moim zdaniem puchary są obiektywną oceną. Raków jak narazie nie potrafi ograć amatorów.
No i też nikt poważny nie zgłasza się do Rakowa po tych Kunów, Niewulisów, Arseniciów, Rundiciów, Poletanoviciów i całej zgrai przypadkowych piłkarzy.
Mają dobrego trenera i są zgrani ale to przeciętni zawodnicy nawet jak na Polską ligę.
|
OK. Załóżmy że u nich są średni piłkarze z dobrym trenerem który pracuje tam 5 lat, a u nas są słabi z

? trenerem który zaczął tu pracę.