Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 09.08.2021, 13:26
Hermond napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem puchary są obiektywną oceną. Raków jak narazie nie potrafi ograć amatorów.
No i też nikt poważny nie zgłasza się do Rakowa po tych Kunów, Niewulisów, Arseniciów, Rundiciów, Poletanoviciów i całej zgrai przypadkowych piłkarzy.

Mają dobrego trenera i są zgrani ale to przeciętni zawodnicy nawet jak na Polską ligę.
OK. Załóżmy że u nich są średni piłkarze z dobrym trenerem który pracuje tam 5 lat, a u nas są słabi z ? trenerem który zaczął tu pracę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując