Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 09.08.2021, 11:54
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Myślę że podobnym rozumowaniem kierował się trener Gula, więc pytanie czy wrzucasz mnie do jednego worka z trenerem Gula

Oczywistym jest że Kuveljic to do dzisiaj niewypał i tylko pytanie na ile na dzisiaj potrzebujemy go na ławce czy trybunach. Skoro wczoraj grał to znaczy że jest jeszcze taka potrzeba. Ten jak i inni zawodnicy to pokłosie poprzednich, bardzo złych selekcji. Za rok go u nas nie będzie, tak sądzę.
Gula dał dupy głównie ze zmianami, powtórzę - za Hybali Kuvejlić dostałby wędkę w pierwszej połowie jako sabotażysta. Gra się sypie a ten robi zmiany jak już jest pozamiatane - brawo.

Jeżeli potrzebujemy Kuvejlicia na ławce to jesteśmy kadrowo w dupie. To jak z Chuką - szanse że pomoże są nikłe, raczej przegra nam mecz. Lepszy byłby ligowy przecinak który rygluje środek pola i podaje tylko do najbliższego. Kuvejlić próbuje grać do przodu czego skutki są często opłakane.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.08.2021 o godz. 11:56.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując