Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 09.08.2021, 10:07
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Kuvejlić to szrot. Nie ma żadnych atutów w ataku i obronie. Trzeba liczyć że po powrocie Plewka ogarnie środek pola.

Raków ma lepszą kadrę - Cebula to dwie półki wyżej niż nasi odpowiednicy, niestety.

Kadrowo się okaże, ale na razie tylko Kliment i Biegański dają radę.
To już pisałem, że też liczę na powrót Plewki... i po cichu na obudzenie sią Żukowa.
Inaczej, choćby Yaw w każdym meczu strzelał bramkę po kontrze, przeciwnik i tak nas zdusi.

Z tą Cebulą to bym aż dwie półki wyżej jej nie usadzał Grała dobrze, bo nasz środek jej w ogóle nie przeszkadzał.

Moim zdaniem "lepszość kadry Rakowa" wynika ze zgrania na o wiele wyższym poziomie niż to jest w naszym przypadku, choć to prawda, że taki Lopez, Rundic, czy Tudor robią różnicę.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując