wolfy napisał(a):

Kuvejlić to szrot. Nie ma żadnych atutów w ataku i obronie. Trzeba liczyć że po powrocie Plewka ogarnie środek pola.
Raków ma lepszą kadrę - Cebula to dwie półki wyżej niż nasi odpowiednicy, niestety.
Kadrowo się okaże, ale na razie tylko Kliment i Biegański dają radę.
|
To już pisałem, że też liczę na powrót Plewki... i po cichu na obudzenie sią Żukowa.
Inaczej, choćby Yaw w każdym meczu strzelał bramkę po kontrze, przeciwnik i tak nas zdusi.
Z tą Cebulą to bym aż dwie półki wyżej jej nie usadzał

Grała dobrze, bo nasz środek jej w ogóle nie przeszkadzał.
Moim zdaniem "lepszość kadry Rakowa" wynika ze zgrania na o wiele wyższym poziomie niż to jest w naszym przypadku, choć to prawda, że taki Lopez, Rundic, czy Tudor robią różnicę.