|
Niektórzy powinni ochłonąć. Przegrana dość pechowa. Pierwszy gol Cebula strzał życia, zobaczymy czy w czwartek z ruskimi będzie taki asior. Druga też splot nieszczęśliwych okoliczności, megafart łotysza, też zobaczymy czy z ruskimi tak wstawi nogę. Powinien Kliment zamkąć na 2-0 i niebyłoby tego całego jazgotu. Trudno, pech, nie wyszło. Zdarza się.
|