carpenter napisał(a):

|
Jak tylko do bramki wejdzie Kieszek,wszystko się zmieni. Biegański jest mega elektryczny i ta nerwowość udziela się całej defensywie.
|
Dlatego cała defensywa spokojnie rozgrywa piłkę z Biegańskim i nikt nie waha się przed oddaniem mu piłki z obawy, że ten coś odwali.