|
Kuveljic - ten wkład jest odpowiedzialny za porażkę . Nie strzela z metra potem przy kryciu Cebuli odpuszcza.
I jeszcze jedno czemu jak piłkarz przychodzi do naszego klubu to jest Kozak : przykład Frydrych,Żukow , po pół roku robi się niego odpad...?
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez markowywislak : 09.08.2021 o godz. 08:24.
|