Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 09.08.2021, 07:44
Jay jay napisał(a):Wyświetl post
czyli jak? rozgrywając do granic rozsądku pilke na własnej polowie?
Z tego rozgrywania piłki, wciągania przeciwnika na własną połowę padła bramka Yeboaha.

Daleki jestem od wizji, że 5 porażek i zwalniamy Gule. Bardziej chodzi o kubeł zimnej wody, ten lider po 2 kolejkach był podyktowany wyłącznie terminarzem. A analizowanie do kogo ile w tym momencie sezonu tracimy jest bzdurne. Niech minie chociaż 10 kolejek i układ w tabeli się unormuje.

Uważam że w tym roku nie wplatamy się w "walkę o spadek" ale jest podstawą do tego jest zachowanie "zimnej głowy" bez zbędnych ruchów emocjonalnych.

To samo tyczy się wszystkich nowych zawodników. Niech zagrają rundę, wszyscy na pewno nie wypala, w zimie 3-4 korekty i wiosną powinna być lepsza. Tym bardziej jeśli Gula zweryfikuje ligę na własnej skórze. Niestety przy nowym trenerze to są rzeczy nieuniknione.
Odpowiedz cytując