Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 08.08.2021, 23:02
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli po kolejnej rewolucji kadrowej i przyjściu jedenastu nowych piłkarzy celem ma być walka o środek tabeli, to nie mam pytań.

W czym taki Raków jest niby lepszy? W czym taka Pogoń z najbardziej przereklamowanym trenerem jest lepsza? Taktyka to Pogoni jest prosta - grać na 0:0 za wszelką cenę i strzelić przypadkową bramkę.

Widziałeś jak dużo słabsza Legia, przeszkadzając w meczu z Dinamem, zniwelowała wiele atutów Chorwatów? Jeśli tak, to masz odpowiedź na swoje pytanie. Tym bardziej, ze różnice w ekstraklasie są jeszcze mniejsze.

Legia, Lech, Raków, Piast, Pogoń, Lechia, Śląsk są dużo lepsze od nas w defensywie i to wystarczy.

My z kolei żyjemy chyba w równoległej rzeczywistości, bo staramy się budować drużynę, która ma grać jak Wisła z czasów Cupiała (dominacja, piłka na tak i miła dla oka), a w rzeczywistości mamy możliwości jak GKS Bełchatów z sezonu 2010/2011. To się nie może udać i się nie udaje.

Jako że nie jesteśmy w stanie sprowadzać piłkarzy kreatywnych i jednocześnie niezłych w defensywie, cierpimy co sezon i zaliczamy mecze, jak dzisiejszy. W ciągu ostatnich 6 lat były ich dziesiątki.

Nie bez powodu nikt, może poza Legią i Lechem, nie stara się grać, jak my. Przepraszam. Starał się ŁKS.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 09.08.2021 o godz. 01:15.
Odpowiedz cytując