wolfy napisał(a):

|
Chodzi o grę, nie punkty.
|
No oczywiście nikt gorzej od nas nie gra w tej lidze.
14 Termalica ma po 3 meczach 2 punkty, a 18 Płock będzie walczył o swój pierwszy punkt jutro z Radomiakiem.
13 G. Zabrze ma właśnie 3 punkty po obklepaniu Stali.
Mam nadzieję, że na beniaminków wjedzie zespół zmotywowany by zrobić co trzeba, zwłaszcza, że po 3 kolejkach już coś wiadomo.
Craxa ma pierwsze miejsce premiowane utrzymaniem ze stratą 3 punktów do nas.