Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 08.08.2021, 22:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Chodzi o grę, nie punkty.
No oczywiście nikt gorzej od nas nie gra w tej lidze.

14 Termalica ma po 3 meczach 2 punkty, a 18 Płock będzie walczył o swój pierwszy punkt jutro z Radomiakiem.
13 G. Zabrze ma właśnie 3 punkty po obklepaniu Stali.

Mam nadzieję, że na beniaminków wjedzie zespół zmotywowany by zrobić co trzeba, zwłaszcza, że po 3 kolejkach już coś wiadomo.
Craxa ma pierwsze miejsce premiowane utrzymaniem ze stratą 3 punktów do nas.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując