wolfy napisał(a):

|
Moim zdaniem to oni w większości nic nie umieją.
|
Coś tam potrafią. Na pewno za jakiś czas będzie wyglądało to lepiej, co nie znaczy, ze ugramy dużo więcej niż w poprzednich sezonach. Nie zdarzy się to, bo drużyna nie jest budowana na racjonalnych przesłankach.