Elendil napisał(a):

zamienić barwy na nasze i tak wygląda się po meczach Wisły od kto wie ilu sezonów:

Niestety wszystko rozchodzi się o kasę, bo ściągając piłkarzy darmowych, to jasne jest, że większość z nich po prostu będzie gdzieś na poziomie między słabym a przeciętnym (i to nawet jak na Ekstraklasowe warunki). No ale kasa z nieba nie leci, a gdyby nie Trio, to sekcja piłkarska mogła by nie istnieć.
|
O cho cho za to raków czy warta to robili transfery za grube miliony
