Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.08.2021, 20:29
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Kieszek to za jakieś dwa tygodnie. Przecież jest niezgrany z obroną.

Jeśli Raków znów wyjdzie drugim składem to mamy szansę na jakieś 2:1
Wolę zagrać z 1 składem Rakowa. I tak myślami będą w Kazaniu.

No i z przodu nie mają zbytnio kim straszyć więc sądzę że skończy się na jakimś 2-0 i obrobionym liderze

Bramki Forbes i Yeboah

Za Zukova myślę że wyjdzie Kuveljic
Odpowiedz cytując