pepe72 napisał(a):

Kieszek to za jakieś dwa tygodnie. Przecież jest niezgrany z obroną.
Jeśli Raków znów wyjdzie drugim składem to mamy szansę na jakieś 2:1
|
Wolę zagrać z 1 składem Rakowa. I tak myślami będą w Kazaniu.
No i z przodu nie mają zbytnio kim straszyć więc sądzę że skończy się na jakimś 2-0 i obrobionym liderze
Bramki Forbes i Yeboah
Za Zukova myślę że wyjdzie Kuveljic