dziki napisał(a):

Wczoraj miałem takie przemyślenie, że ten sezon to już będzie taki sezon gabinetowy Kuby. Wskoczy na kilka spotkań, pokopie kiedy się.da, ale będzie już poza boiskiem brylować ;-)
Innymi słowy, raczej nie spodziewałbym się Kuby w meczach co tydzień.
|
Kuba chciałby coś z Wisłą wygrać i zakończyć karierę - tak to widzę. Zakończenie w momencie gdy jest na 13 miejscu w tabeli byłoby jednak trochę mało satysfakcjonujące.
Przypuszczam że i tak zagra więcej minut niż w sezonie 20/21 gdzie Hyballa nawet zdrowego, wolał kisić na ławce.