Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7304
Stary 05.08.2021, 13:02
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą czemu Kuba w tym meczu nie pokazał się choć na kilka minut?
W końcu to święto miało być.
No i miał swoje święto - brylował w garniaku między oficjelami i byłymi piłkarzami jak na właściciela przystało. Niech się przyzwyczaja
Odpowiedz cytując