FraMat napisał(a):

Swoją drogą czemu Kuba w tym meczu nie pokazał się choć na kilka minut?
W końcu to święto miało być.
|
No i miał swoje święto - brylował w garniaku między oficjelami i byłymi piłkarzami jak na właściciela przystało. Niech się przyzwyczaja
