Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7293
Stary 04.08.2021, 23:16
To był wspaniały trening i przede wszystkim budowanie pewności siebie w zasadzie wszystkich naszych piłkarzy.
Pal diabli z wynikiem - obejrzałem powtórkę i bramka na 2:0 dla nas powinna być zaliczona. Zero spalonego.
Najważniejsze, że choć Napoli wyraźnie przeważało, chociaż każdy z tych piłkarzy był technicznie o klasę wyżej od naszych graczy to okazuje się, że da się z tego materiału dość dużo wyciągnąć.
Były i błędy, ale to normalne - nie jesteśmy w top LM.
Długa praca przed nami, ale nasi piłkarze pokazali sobie, że da się grać z topowymi drużynami.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując