Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7289
Stary 04.08.2021, 20:23
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie widziałem meczu... ale ze skrótu wynika że znowu dostał dwie bramki po krótkim. No ale obronił karnego więc kto by się duperelami przejmował, niech się uczy .
Jak już oceniać interwencje to wypada rozpoznawac chociaż kto która bramkę puścił. Wstyd.

Co do samego meczu, można być zbudowanym postawa Biegańskiego, Dudy czy Starzyńskiego. Fajnie wyglądali na tle Włochów.

Forbes i Kuveljic powinni grać od początku.

Hugi sam mógł strzelić 2 bramki. Dzisiaj same złe decyzje.

Ogólnie szkoda że nie remis, ale nie wynik był w tym meczu najważniejszy.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 04.08.2021 o godz. 20:25.
Odpowiedz cytując