Drozd napisał(a):

Nie widziałem meczu... ale ze skrótu wynika że znowu dostał dwie bramki po krótkim. No ale obronił karnego więc kto by się duperelami przejmował, niech się uczy .
|
Jak już oceniać interwencje to wypada rozpoznawac chociaż kto która bramkę puścił. Wstyd.
Co do samego meczu, można być zbudowanym postawa Biegańskiego, Dudy czy Starzyńskiego. Fajnie wyglądali na tle Włochów.
Forbes i Kuveljic powinni grać od początku.
Hugi sam mógł strzelić 2 bramki. Dzisiaj same złe decyzje.
Ogólnie szkoda że nie remis, ale nie wynik był w tym meczu najważniejszy.