Drozd napisał(a):

Nie widziałem meczu... ale ze skrótu wynika że znowu dostał dwie bramki po krótkim. No ale obronił karnego więc kto by się duperelami przejmował, niech się uczy .
|
Drugą bramkę puścił Rosa, który zmienił Biegańskiego. Przy czym Rosa nie miał zbyt wiele do powiedzenia w tej sytuacji. Więcej można było wymagać od Szota czy Szoty, którzy mieli zły timing w swoich interwencjach i nie zablokowali bomby pod poprzeczkę.