|
Ponieważ pojawiają się jakieś głosy, że "coś taki mały ten Biegański", to zwróciłem uwagę na moment, gdy podbiegł do niego z gratulacjami Frydrych. Biegański wyglądał na dość wyraźnie wyższego. Temat uważam za zakończony.
Współwłaściciel, współsponsor
|