wolfy napisał(a):

|
Zarząd powiedział przecież, że w budżecie jest zaplanowane 5 milionów z transferów. Lisowi kończy się kontrakt za rok, to ostatni moment żeby na nim sensownie zarobić. Poza nim tylko FBF nadaje się na sprzedaż (Plewka ma kontuzję). Reszta naszych piłkarzy jest tak dobra, że musieliśmy płacić części z nich żeby rozwiązali kontrakty z nami.
|
Gdzie zarząd powiedział że ma zaplanowane 5 mln z transferów? Pierwsze słyszę