Elendil napisał(a):

|
nie bardzo rozumiem, jaki był sens pozbywać się Lisa (czy to w ogóle oficjalne?), aby brać teraz kogoś, kto już mógłby grać w Oldboyach. Jeżeli Biegański i Broda nie nadają się jeszcze ja 1 skład, to czy koniecznie trzeba było wypychać Lisa za burtę? Jakoś nie widziałem, żeby on sam się pchał do transferu, jak kiedyś choćby Carlitos.
|
Zarząd powiedział przecież, że w budżecie jest zaplanowane 5 milionów z transferów. Lisowi kończy się kontrakt za rok, to ostatni moment żeby na nim sensownie zarobić. Poza nim tylko FBF nadaje się na sprzedaż (Plewka ma kontuzję). Reszta naszych piłkarzy jest tak dobra, że musieliśmy płacić części z nich żeby rozwiązali kontrakty z nami.