Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88175
Stary 03.08.2021, 22:08
Elendil napisał(a):Wyświetl post
nie bardzo rozumiem, jaki był sens pozbywać się Lisa (czy to w ogóle oficjalne?), aby brać teraz kogoś, kto już mógłby grać w Oldboyach. Jeżeli Biegański i Broda nie nadają się jeszcze ja 1 skład, to czy koniecznie trzeba było wypychać Lisa za burtę? Jakoś nie widziałem, żeby on sam się pchał do transferu, jak kiedyś choćby Carlitos.
Zarząd powiedział przecież, że w budżecie jest zaplanowane 5 milionów z transferów. Lisowi kończy się kontrakt za rok, to ostatni moment żeby na nim sensownie zarobić. Poza nim tylko FBF nadaje się na sprzedaż (Plewka ma kontuzję). Reszta naszych piłkarzy jest tak dobra, że musieliśmy płacić części z nich żeby rozwiązali kontrakty z nami.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.08.2021 o godz. 22:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując