Elendil napisał(a):

Rany, po co ten ton, jakbyś sam był za ten transfer odpowiedzialny.
Skoro Lis sam nie chciał zostawać to ok, po prostu napisałem, że nie słyszałem żeby była z nim jakaś imba w stylu "albo mnie teraz sprzedajecie, albo będę wpuszczał wszystko". Mnie to wyglądało jakby zarząd koniecznie chciał się go pozbyć - i miałoby to sens, jakby Biegański czy Broda byli pewni na pierwszy skład. A tak to szukanie jakiś wiekowych bramkarzy...
Może do Majdana zadzwonić?
|
Jaki ton? Nie lubie ludzi którzy "orbitują" bez stania mocno na ziemi. Po prostu musimy zarabiać żeby spłacać długi i mieć kasę na kontrakty takich Skvarków Halousków czy tam innych. Piszesz jakby sprzedaż Lisa to był kaprys Zarządu. To Nie był kaprys, ale konieczność. Tym bardziej jak wykrzaczył sie transfer Browna. A kasy na pesnje potrzeba itd.