Elendil napisał(a):

|
nie bardzo rozumiem, jaki był sens pozbywać się Lisa (czy to w ogóle oficjalne?), aby brać teraz kogoś, kto już mógłby grać w Oldboyach. Jeżeli Biegański i Broda nie nadają się jeszcze ja 1 skład, to czy koniecznie trzeba było wypychać Lisa za burtę? Jakoś nie widziałem, żeby on sam się pchał do transferu, jak kiedyś choćby Carlitos.
|
Pieniądze? Ponad 3 mln pln? Ponadto Lis sam nie chciał przedłużyć umowy. Odszedłby za rok za darmo. Wystarczy?