Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88164
Stary 03.08.2021, 07:56
czaro napisał(a):Wyświetl post
Pawle Kieszku, przybywaj.
Powinno być połączone z "Lisu, bywaj"

Najpierw niech ogłoszą jego transfer, ale biorąc pod uwagę że w niedzielę leciał do Turcji zapewne stanie się to na dniach.

Ktoś wspomniał o Brodzie. Chłopak miał pecha że nie zadebiutował z Piastem, jednak i wg mnie nie był wtedy gotowy by wejść do bramki na dłużej. Z perspektywy czasu wszyscy żałowali że wszedł wtedy Buchalik.

0 gry z seniorami, wyłącznie CLJ i sparingi to trochę za mało.
Z tej perspektywy Biegański ma dużo większe doświadczenie (choć jest o rok młodszy). Na szczęście już wczoraj zagrał na 0 w Chojniczance, więc jest szansa że na dłużej dostanie szansę w bramce i nie przepadnie jak wielu młodych bramkarzy wyszkolonych w Wiśle
Ostatnio edytowane przez Karherop : 03.08.2021 o godz. 08:18.
Odpowiedz cytując