Temat
:
[II kolejka] Termalica Bruk Bet Nieciecza - Wisła Kraków, 31-07-2021, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
122
02.08.2021, 13:44
Ale czy ktoś kwestionuje to że to były błędy Mikołaja? Nie był jeszcze gotowy na debiut, trudno stało się to co się stało. Mi się wydaje że te błędy można wyeliminować bez problemu. Czy będzie to w przyszłości kozak w bramce zależy od niego samego
krysztal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krysztal
Znajdź inne posty napisane przez krysztal