Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 01.08.2021, 21:40
Fizyki? Nie kompromituj się, fizyka nie ma tu nic do rzeczy. Jeśli juz jakas nauka ma to matematyka. Oczywiście, że skrócenie kąta ma tylko sens przy strzałach z bliska, przy strzałach z dalszej odległości nie ma żadnego sensu. Przy strzałach z bliska skracasz kąt, bo nie masz czasu na bronienie reaktywne. Po prostu liczysz, że zasłonisz większą część bramki i przeciwnik trafi w Ciebie lub strzeli blisko Ciebie i instynktownie odbijesz. Przy strzałach z dalsza masz zrobić krok lub dwa i dopiero się rzucić w miejsce strzału. Im bliżej jesteś linii bramkowej tym lepiej, bo masz więcej czasu na reakcję pomiędzy oddaniem strzału a interwencją.

Ewidentnie nigdy nie broniłeś i kłótnia z Tobą na temat bronienia ma tyle sensu co polemika z Grażyną podczas meczu Polski, że Lewandowski to tylko dla Niemców strzela. Odpuszczam temat.

Z resztą sam już się plączesz w zeznaniach, najpierw skreślasz młodego pisząc, że przy takich babolach nie ma szans, żeby cokolwiek z niego było, a w ostatnim poście już zupełnie co innego piszesz panie chorągiewka.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 01.08.2021 o godz. 22:05.
Odpowiedz cytując