robert777 napisał(a):

|
No mam nadzieję że będzie miał jakieś testy, że wejdzie do bramki i Kuba mu postrzela trochę i zobaczą czy kocur czy dziad
|
Skoro ma ważny kontrakt w MLS to ciężko będzie o te testy sportowe. Bez pewnego kontraktu i gry w 1 składzie po co on ma do Polski wracać?
Dodatkowo w USA za frytki nie gra (a raczej za frytki nie siedzi ławie).
Już serio, lepszym kandydatem byłby Kurto, nawet wg transfermarkt obecnie 14 najbardziej wartościowy obecnie polski bramkarz.