ciastek88 napisał(a):

Nie wierzę , po prostu nie wierzę , że dalej trwa rozkmina na temat Biegańskiego.
Wczoraj miał dwie świetne interwencje , popełnił dwa błędy - jest młody i to normalne. Czego się spodziewali Ci co teraz po nim jadą ? Miał przyjść 19 latek z drugiej ligi i emanować spokojem i doświadczeniem niczym Buffon ?
Zostało już kilka razy wyjaśnione , że podpiszemy doświadczonego bramkarza za Lisa, póki co zejdźcie z młodego i dajcie mu potrenować i nabrać doświadczenia.
|
Podpisuję się pod tym obiema rękami.
A ja bym nawet poszedł dalej. Niech Biegański zagra 5 spotkan i udowodni na ile jest w stanie podjąć rękawice na obecny poziom ekstraklasy. Jak nie da rady, to zmiana. Przy okazji wpadną punkty do PJS. Osobiście jednak wątpię że będzie zawalał seryjnie spotkania.
Oczywiście z zakontraktowaniem bramkarza za Lisa nie będziemy tyle czekać (o czym wspomniał już Gula), ale poszedłbym raczej w tanią opcje, a polska. Z chęcią zobaczyłbym u nas Filipa Kurto. 30 lat na karku, trochę pograł w poważnych ligach no i ostatni czynny mistrz Polski 10/11
