Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2435
Stary 01.08.2021, 11:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post
@Karherop - dyskusja z Tobą totalnie mija się z celem, ponieważ zakładasz że:

1) każdy trener postawiłby na młodych w takim samym zakresie
2) za Hybali nie byłoby kasy z PJS (którą on de facto wypracował stawiając na młodych)
3) klub i tak rozwiązałby kontrakty z tymi którymi rozwiązał.

Innymi słowy traktujesz własną historię alternatywną jak naukę ścisłą, ba - Ty ją znasz, wiesz dokładnie co by się wydarzyło! Na tym etapie normalni ludzie odpadają.
Ad.1. Nie każdy i nie probuj mi tego wciskać. Dobrze wiesz o czym mowa.
Ad.2. gdzie tak napisałem? Wspomniałem tylko że jeśli Hyballa został do ostatniej kolejki to przegralibysmy premie PJS. Kmiecik z Kołem uratowali dla klubu 400 tys rzucając wszystkich którzy punktują po 90 min.

I tylko dodam że premii PJS także by nie było takze gdyby Skowronek posłuchał forumowych mądrości i odpalił Plewke, kosztem Pawłowskiego o co nawoływało pół forum. Plewka jako wychowanek dał nam prawie połowę punktów w klasyfikacji.
3. Część by odeszła później, część wynalazków Hyballi by w ogóle nie przyszła, natomiast stan na lipiec 2021 jest taki, że czy z Hyballa czy nie, kadra wyglądałaby podobnie. W zimie odeszło głównie zawodnicy z kontraktem do czerwca 2021.
Odpowiedz cytując