|
Nie wierzę , po prostu nie wierzę , że dalej trwa rozkmina na temat Biegańskiego.
Wczoraj miał dwie świetne interwencje , popełnił dwa błędy - jest młody i to normalne. Czego się spodziewali Ci co teraz po nim jadą ? Miał przyjść 19 latek z drugiej ligi i emanować spokojem i doświadczeniem niczym Buffon ?
Zostało już kilka razy wyjaśnione , że podpiszemy doświadczonego bramkarza za Lisa, póki co zejdźcie z młodego i dajcie mu potrenować i nabrać doświadczenia.
|